Акт 16 и разрешения за строеж — с. Бистрица
681 документа в регистрите на НАГ: 224 удостоверения за въвеждане в експлоатация и 457 разрешения за строеж, включително нови многофамилни жилищни сгради.
224
Акт 16
457
Разрешения за строеж
45
Жилищни блокове
документи за многофамилни сгради
458
Къщи
еднофамилни и вилни сгради
Нови жилищни сгради с Акт 16 в с. Бистрица
Акт 16
Многофамилна жилищна сграда 1
Надзор: "КОНИКС-КОНСУЛТ-ИНЖЕНЕРИНГ 2005" ЕООД Акт 16Жилищен комплекс от 4 еднофамилни жилищни сгради
Надзор: "БИЛД ЕКСПЕРТ КОНТРОЛ" ООД Акт 16Жилищна сграда С от жилищна група от четири сгради
Надзор: "ЛЕОАРТ" ООД Акт 16Жилищна сграда д от жилищна група от четири сгради: Сграда в
Надзор: "ЛЕОАРТ" ООД Акт 16Строеж на жилищна сграда д от жилищна група от четири сгради
Надзор: "ЛЕОАРТ" ООД Акт 16Строеж на жилищна група - жилищна сграда а
Надзор: "ЛЕОАРТ" ООДПо години
Разрешения за строежАкт 16
| Година | Разрешения за строеж | Акт 16 |
|---|---|---|
| 2021 | 44 | 0 |
| 2022 | 101 | 0 |
| 2023 | 117 | 43 |
| 2024 | 82 | 93 |
| 2025 | 65 | 40 |
| 2026 | 48 | 48 |
Какво се строи
Активни фирми
Всички документи в с. Бистрица
- Акт 16 № 1126 "С КОНСУЛТ" ЕООД Реконструкция на еднофамилна жилищна сграда в УПИ II-104, кв. 3, в.з. Бункера, р-н Панчарево, гр. София“ и „Преустройство на еднофамилна жилищна сграда и допълващо пристрояване към нея в УПИ XXI-104, в.з. Бункера, р-н П…
- Акт 16 № 1123 "КОНСТРАКС" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 1120 "ЧВМ Консулт"ЕООД Жилищна сграда
- Акт 16 № 1118 "С КОНСУЛТ" ЕООД Реконструкция на еднофамилна жилищна сграда в УПИ II-104, кв. 3, в.з. Бункера, р-н Панчарево, гр. София" И "Преустройство на еднофамилна жилищна сграда и допълващо пристрояване към нея в УПИ XXI-104, в.з. Бункера, р-н П…
- Акт 16 № 1085 ДИКРИЛ КОНСУЛТ ЕООД Покривна конструкция върху съществуваща еднофамилна жилищна сграда и гараж
- Акт 16 № 1080 Жилищна сграда
- Акт 16 № 1067 "ЦДД КОНСУЛТ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 1053 Надстройка на прилещажа към стълбището част от жилищна сграда
- Акт 16 № 1050 "НЕЗАВИСИМ СТРОИТЕЛЕН НАДЗОР" ООД Еднофамилна жилищна сграда с гаражи
- Акт 16 № 1037 "ИНТКОНС" ЕООД Жилищна сграда
- Акт 16 № 998 "ЦДД КОНСУЛТ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда и изгребна яма
- Акт 16 № 982 "РУМИКС" ООД Разделяне на еднофамилна жилищна сграда на две самостоятелни жилища апартамент 1 и апартамент 2; Пристройка и реконструкция на тавански етаж
- РС № 199 "Билд 7" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване -гараж
- РС № 198 "Билд 7" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване - гараж
- Акт 16 № 947 Жилищна сграда
- Акт 16 № 934 "АВАНГАРД МЕНИДЖМЪНТ БИЛДИНГ"ЕООД Подпорни стени, паркинги, гаражи и жилищни сгради
- Акт 16 № 904 "КОНИКС-КОНСУЛТ-ИНЖЕНЕРИНГ 2005" ЕООД Многофамилна жилищна сграда 1
- Акт 16 № 895 "АВАНГАРД МЕНИДЖМЪНТ БИЛДИНГ"ЕООД Подпорни стени, паркинги, гаражи и жилищни сгради
- РС № 184 Ангел Матеев, Габриела Матеева Плътна ограда с височина до 2,20 м по странични регулационни линии, изцяло в имота на Възложителя с дължина 76,81м
- Акт 16 № 871 "ИНСТИТУТ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ" ООД Вилна сграда
- Акт 16 № 847 "АБ НАДЗОР" ЕООД Жилищна сграда с допълващо застрояване изгребна яма
- Акт 16 № 846 "Консултанти ТЕ 2" ЕООД Двуфамилна жилищна сграда Етап 1: Изграждане на западната част от двуфамилната жилищна сграда, включваща жилищна единица 1 и прилежащия и двор
- Акт 16 № 855 "НЕЗАВИСИМ СТРОИТЕЛЕН НАДЗОР" ООД Пристройка и надстройка
- РС № 177 Никола Рахнев Многофамилна жилищна сграда с подземни гаражи и плътна ограда до 2,20м, разположена по вътрешните граници на имота
- РС № 176 Стела Цветкова Еднофамилна жилищна сграда, магазин, склади подпорна стена с височина 3,2 м. - етапно изпълнение съгласно чл. 152, ал. 2 от ЗУТ : - ЕТАП I - Търговска част - магазин, склад и подпорна стена с максимална височина 3,2 м.…
- РС № 174 Йордан Марков Жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 172 Александър Филев Жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 171 Николина Пешева Еднофамилна жилищна сграда , допълващо застрояване - лятна кухня и изгребна яма
- РС № 165 Емил Матев Допълващо застрояване-лятна кухня
- РС № 160 Генади Митев, Елица Митева Еднофамилна жилищна сграда с гараж и изгребна яма
- РС № 159 Георги Симеонов, Гинка Бойчева Еднофамилна жилищна сграда
- РС № 156 "РАМСТРОЙ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 155 "РАМСТРОЙ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма
- Акт 16 № 781 "ВИП 55 КОНСУЛТ" ЕООД Жилищна сграда
- РС № 154 ДОМУС НОСТРУМ ЕООД Комплекс от еднофамилни жилищни сгради, площадкова инженерна инфраструктура и съоръжения и подпорни стени : ЕТАП 1 - СГРАДА "1", площадкова инженерна инфраструктура и съоръжения; ЕТАП 2 - СГРАДА "2", ЕТАП 3 - СГРАДА "3"…
- Акт 16 № 757 ЕВРОКОНТРОЛ ИНЖЕНЕРИНГ ООД Еднофамилна жилищна сграда
- РС № 149 Адриана Георгиева Вилна сграда и изгребна яма
- РС № 144 "ГРАВИТИ ХОУМС" АД Жилищен комплекс етапно строителство - етап I.1, етап I.2, етап I.3, етап II.1, етап II.2 и етап III: Етап II.1 - жилищна сграда с пг - в.7.авв
- РС № 142 БЪЛГАРСКА РЕНТИЕРСКА КОМПАНИЯ ЕАД Еднофамилна жилищна сграда, допълващо застрояване -гараж и водоплътна изгребна яма
- Акт 16 № 721 Жилищна сграда
- РС № 141 "Бистрица Апартмънтс" ЕООД Многофамилни жилищни сгради с подземни гаражи
- РС № 138 Борислав Драгомиров Гараж - постройка на допълващото застрояване
- Акт 16 № 711 "Б.И.С. - ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД Жилищна сграда с гараж
- Акт 16 № 695 "Б.И.С. - ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД Жилищни сгради, допълващо застрояване, стопански постройки и гаражи: ЕТАП 1 - Къща 2 - Двуетажна жилищна сграда и допълващо застрояване; ЕТАП 2 - Къща 1 - Двуетажна жилищна сграда, допълващо застрояване и гараж
- РС № 134 Михаела Тодорова, Никола Тодоров Многофамилна жилищна сграда с гаражи и изгребна яма
- РС № 133 Йордан Карачивиев Еднофамилна жилищна сграда и водоплътна изгребна яма
- РС № 128 Мартин Иванов "Пристройка и надстройка на еднофамилна жилищна сграда и изгребна яма"
- Акт 16 № 581 "КОНСУЛТ ЕКСПЕРТ БГ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда с гараж, лятна кухня, изгребна яма, сондажен кладенец и ограда- плътна с височина до 2,20м и дължина L=135м и ажурна ограда с височина до 2,20м и дължина L=50м изцяло разположени в УПИ VI-2566…
- РС № 114 Георги Амзин Допълващо застрояване
- РС № 112 Евгения Мандраджиева-Стефанова Фотоволтаична електрическа централа изцяло за собствени нужди
- РС № 108 Марк Чепилев Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 106 Гергана Хранкова Допълващо застрояване - навес за градински инструменти и лятна трапезария
- Акт 16 № 557 "КОНИКС-КОНСУЛТ-ИНЖЕНЕРИНГ 2005" ЕООД Жилищна сграда
- РС № 105 Десислава Цветкова Еднофамилна жилищна сграда, допълващо зстрояване - подземен склад, подпорни стени и плътна ограда до 2,20 м
- РС № 99 Георги Илчев, Даниел Илчев, Теодора Тодорова-Василева, Плам… Комплекс от 5 бр. еднофамилни жилищни сгради с водоплътна изгребна яма ( пречиствателно съоражение)
- Акт 16 № 473 "НСН-ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД Жилищни сгради
- Акт 16 № 455 "ВЕДИПЕМА" ЕООД Жилищна сграда в1-21
- Акт 16 № 448 "ЕВРОКОНТРОЛ ИНЖЕНЕРИНГ" ООД Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 445 "КОНСТРАКС" ЕООД Еднофамилни жилищни сгради
- РС № 87 Лъчезар Спасов Еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване - гараж
- Акт 16 № 428 "ММВ-Инженеринг" ЕООД Жилищна сграда
- Акт 16 № 414 "УТЕ-МИНЕВА" ЕООД Пристройка и надстройка със ЗП= 56,83 кв.м и РЗП ново= 99,20 кв.м на жилищна сграда с идентификатор 04234.6907.153.1
- РС № 79 Цветан Бориславов, Станислав Рабаджийски Две жилищни сгради с изгребни ями и подпорни стени - Подобект: Къща 1 и Подобект : Къща 2
- Акт 16 № 412 НОБЕЛ КОНСУЛТ ООД Магазин, офис и жилище
- Акт 16 № 374 КИПЛАМИ ЕООД Жилищна сграда с допълващо застрояване гараж
- Акт 16 № 354 "АВАНГАРД МЕНИДЖМЪНТ БИЛДИНГ"ЕООД Спортна площадка със съблекални, резервоар за стопански нужди и подпорни стени с дължина L=57,00м
- Акт 16 № 322 "КОРЕКТ КОНСУЛТИНГ" ООД Жилищна сграда
- РС № 69 Димитър Александров Пристройка и надтсройка към съществуваща жилищна сграда
- РС № 65 Петър Мачиков Еднофамилна жилищна сграда с гараж и изгребна яма
- Акт 16 № 295 "КОНСТРАКС" ЕООД Жилищна сграда със ЗП=186,27 кв.м, РЗП= 298,27 кв.м и изгребна яма
- РС № 59 Найден Манолов Пристройка, надстройка и смяна на предназначението на лятна кухня в жилищна сграда
- РС № 57 Ангелос Сарпецас Три еднофамилни жилищни сгради
- РС № 51 Николета Мограби-Милтенова, Калоян Марков Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма, подпорни стени и плътна ограда
- РС № 48 Мая Генина-Кръстева, Радина Кръстева, Емма Кръстева Пристрояване, надстрояване, на еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване
- Акт 16 № 226 "КОНСТРАКС" ЕООД Магазин за нехранителни стоки
- РС № 46 Огнян Богоев Пристройка на два етажа на вилна сграда
- Акт 16 № 214 "РУМИКС" ООД Еднофамилна жилищна сграда с двоен гараж
- Акт 16 № 213 Еднофамилна жилищна сграда
- РС № 42 Валентин Добрев Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма , ограда и подпорна стена
- РС № 39 Димира Петрова, Светослав Георгиев Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 188 "БУЛСТРОЙ КОНСУЛТ" ЕООД Жилищни сгради с гаражи
- Акт 16 № 186 "ДЖОВАЛ КОНСУЛТ" ООД Еднофамилна жилищна сграда и гараж
- РС № 37 Люба Костова, Димчо Димитров Надстройка на съществуваща жилищна сграда
- Акт 16 № 180 "КОНИКС-КОНСУЛТ-ИНЖЕНЕРИНГ 2005" ЕООД Жилищна сграда
- РС № 30 Мая Генина-Кръстева, Радина Кръстева, Емма Кръстева Плътна ограда с височина H=2,20 м. и дължина L=26,07
- РС № 28 Донка Илиева Допълващо застрояване, гараж
- РС № 23 Наталия Петкова, Свилен Стаматов Две жилищни сгради
- Акт 16 № 99 "АГРОПРОМПРОЕКТ" ООД Вилни сгради
- Акт 16 № 66 Еднофамилна жилищна сграда
- РС № 19 Петър Георгиев Жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 14 Кирил Александров, Силвия Александрова Лятна кухня
- РС № 11 Десислава Григорова Еднофамилна жилищна сграда и изгребна яма
- РС № 10 Петър Мачиков Подпорни стени H< 1,2м. / L=62,11м. и H > 1,20 м. / L=21,12
- РС № 7 Любомир Раковски, Лили Раковска Еднофамилна жилищна сграда с гараж и ограда с височина H = 2,20 м и L= 3 м
- Акт 16 № 23 Жилищна сграда
- Акт 16 № 21 "СТРОЙНОРМ" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 1432 "ЕС ДЖИ ЕМ КОНСУЛТ" ООД КАМБАНИТЕ РЕЗИДЕНШЪЛ ПАРК - ФАЗА 1 (северната част на УПИ III - 1502): Жилищни и обслужващи сгради
- Акт 16 № 1427 "КОНСТРАКС" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване - гараж
- Акт 16 № 1421 "РУМИКС" ООД Двуфамилна двуетажна жилищна сграда
- Акт 16 № 1396 "И КЮ И - КОНТРОЛ" ООД Еднофамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 1339 ПРОСТАР ЕООД Пристройка и преустройство на сграда в " ШОУ- РУМ"
- Акт 16 № 1333 Трифамилна жилищна сграда
- Акт 16 № 1283 "КОНСУЛТ ЕКСПЕРТ БГ" ЕООД ЕТАП1 : Еднофамилна жилищна сграда със ЗП= 69,27 кв.м, РЗП= 150,15 кв.м и изгребна яма ; ЕТАП 2: Допълващо застрояване - гараж със ЗП= РЗП= 29,92 кв.м
- Акт 16 № 1276 "СИ БИ ТИ КОНСУЛТ" ООД Пристройка към жил.сграда
- Акт 16 № 1246 Еднофамилна жилищна сграда
- РС № 233 "ВакМак КЕПИТАЛ" ЕООД Многофамилни жилищни сгради с подземни гаражи ( сграда 3 и сграда 4 )
- РС № 232 "СКАЛТА ИНВЕСТ" ЕООД Многофамилни жилищни сгради с подземни гаражи ( сграда 1 и сграда 2 )
- РС № 229 София Александрова Жилищна сграда и допълващо застрояване лятна кухня - барбекю и изгребна яма
- РС № 224 Столична община - Район Панчарево МЕМОРИАЛЕН КОМПЛЕКС "ПАМЕТНИКА" - укрепване на съществуваща сцена и оформяне на амфитеатрално разположени места за посетители по проект "Сцена под звездите"
- РС № 219 "Бистрица Хоумс" ООД Комплекс от жилищни сгради, подземен гараж, изгребни ями и подпорни стени
- Акт 16 № 1171 "АВАНГАРД МЕНИДЖМЪНТ БИЛДИНГ"ЕООД ПАРАКЛИС
- Акт 16 № 1148 "КОНСТРАКС" ЕООД Еднофамилна жилищна сграда и допълващо застрояване - гараж
- РС № 210 "БИСТРИЦА ЕСТЕЙТ" Плътна ограда с височина на плътната част до 2,20 м в УПИ XXV-2238 по регулационна линия с УПИ VI-2238 и УПИ VIII-2238
- РС № 208 ИВАН ПАНАЙОТОВ Еднофамилна жилищна сграда и изгребна яма
- РС № 207 Атанас Танев Еднофамилна жилищна сграда с изгребна яма
- РС № 204 "Ню Тръст Консултинг" ЕООД Пристройка на съществуваща жилищна сграда
- РС № 202 Георги Видолов, Димитър Видолов Жилищна група от четири еднофамилни жилищни сгради с басейни, изгребни ями, задържателни резервоари, подпорни стени и ограда
- Акт 16 № 1119 "ЕН АР КОНСУЛТ" ЕООД Двуфамилна жилищна сграда / вход А и Б/ със ЗП= 118,20 кв.м , РЗП= 319,54 кв.м и изгребна яма
- Акт 16 № 1114 СЕЧКОВ-1 Еднофамилна жилищна сграда с гараж
- Акт 16 № 1082 Вилна сграда
Показани са последните 120 от 681 документа. Пълен списък: търсене или всички в район Панчарево.
Други квартали в Панчарево
Кварталът е определен по полето „Местност“ и кадастралния идентификатор в регистъра, затова границите са приблизителни.